MENÜ

Maltepe Evden Eve Nakliyat Nizamoğlu Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetleriniz Nizamoğlu nakliyat kalitesi ile sizi hiç yormadan en kaliteli ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Nizamoğlu Nakliyat firması, müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan bir firmadır. Ekipmanları ve son derece işinde uzman ekibi ile siz hiçbir şey yapmadan evinizin taşınmasını sağlamaktadır. İlk başta Nizamoğlu Nakliyat  ile irtibata geçip bilgilendirmeleri yapıyorsunuz. 

Daha sonra bu firmamız tarafından evinize bir eksper gönderiliyor. Eksperin âmâcıda evinizde ki eşyaların azlığı çokluğu, ne kadar ne ölçüde ekipman gerekeceği, hangi araçla taşıma yapılması gerektiği gibi detay konulara hâkim olabilmek amaçlı. Daha sonra eksper evinizin taşınması ile ilgili bir plan hazırlıyor ve plan taşıma yapacak tüm ekip arkadaşları dâhil sürücü arkadaşlara veriliyor. 

Sizin hiçbir işlem yapmanıza yâda ev toplamanıza gerek kalmadan her şey Nizamoğlu nakliyat ekibi tarafından tasarlanıp yapılıyor. Sonrasında size verilen güne ve saat de tam dakik olarak yeni model ve bakımlı Kamyonlarımız  ve Nakliyat ekibi  sizin kapınızda oluyor. İlk başta evinizin kaçıncı katta olduğuna ve apartmanın konumuna göre son teknoloji olan asansör sistemleri kuruluyor. Bu sırada siz kahvenizi yudumlarken Nizamoğlu nakliyatın uzman ekibi eşyalarını teker teker de monte ediyor. 

Sökülen mobilyalarınız özenli ve titiz bir şekilde özel malzemelere sarılıp çizilmesi engelleniyor. Tüm kırılacak ve ya kırılmayacak eşyalarınız sanki kendiniz yapıyormuşçasına titiz bir şekilde paketlenip taşımaya hazır hale getiriliyor. Daha sonra toplanan eviniz yine büyük bir ustalık ile asansör yardımı ile raca taşınıp yerleştiriliyor ve yeni evinize doğru yola çıkılıyor. Gidilen yerde de birebir aynı işlemler yapılıp tüm eşyalarını monte edilip istediğiniz yere yerleştiriliyor. Bu sayede gözünüzde büyüttüğünüz taşınma işlemi bitmiş oluyor. Araçların tamamında araç takip sistemi yer aldığı için eşyalarınız nerede saat kaçta gidilecek yerde olacak hepsini detaylıca öğreniyorsunuz.

Nakliyat işi çok titiz yapılması gereken önemli bir iştir. Eşyalarınız zarar görmesi ve ya kırılması demek anılarınızın da kırılması demektir. Nizamoğlu Nakliyat olarak biz tüm detayları biliyor ve buna uygun bir şekilde çalışıyoruz. 

Maltepe’de nakliye firması aramadan hemen Nizamoğlu  nakliyat firması ile irtibata geçip uzman yetkililer ile fiyat konusunda konuşabilir ve görüşebilirsiniz.